File Download Tracker (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Name
sv: Namn

en: Created
sv: Skapad

en: Authored by
sv: Författad av

en: IP Address
sv: IP-adress

en: Changed
sv: Ändrad

en: About
sv: Om

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Revision timestamp
sv: Tidsstämpel för versionen

en: The time that the current revision was created.
sv: Tidpunkten då den aktuella versionen skapades.

en: The user ID of the author of the current revision.
sv: Användar-ID till författaren av den aktuella versionen.

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.

en: Revision translation affected
sv: Översatt version berörd

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
sv: Indikerar om den senaste redigeringen av en översättning hör till nuvarande version.
