File Download Tracker (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Type
te: రకం

en: Name
te: పేరు

en: Created
te: సృష్టితం

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా

en: About
te: గురించి
