File Download Tracker (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: IP Address
th: หมายเลข IP

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี

en: Revision timestamp
th: เวลาในการแก้ไข

en: The time that the current revision was created.
th: เวลาการแก้ไขล่าสุด

en: Revision user ID
th: การแก้ไขรหัสผู้ใช้

en: The user ID of the author of the current revision.
th: การแก้ไขรหัสผู้ใช้ล่าสุด
