File Download Tracker (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Created
uk: Створено

en: Authored by
uk: Автор

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Changed
uk: Змінено

en: About
uk: Про модуль

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Revision timestamp
uk: Час редакції

en: The time that the current revision was created.
uk: Час, коли була створена поточна редакція.

en: Revision user ID
uk: ID автора редакції

en: The user ID of the author of the current revision.
uk: ID користувача автора поточної редакції.

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: Revision translation affected
uk: Редакція, на яку вплинув переклад

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
uk: Вказує, що останнє редагування перекладу належить до поточної редакції.
