File downloader (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Label
cs: Popisek

en: Custom
cs: Vlastní

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Allowed file extensions
cs: Povolené přípony souboru

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
cs: Seznam povolených koncovek souborů není platný. Ujistěte se, že nezadáváte tečky na začátku a koncovky máte oddělené čárkou nebo mezerou.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
cs: Přípony jmen souborů oddělené čárkou nebo mezerou. Vynechte tečku na začátku.

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
