File downloader (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Label
lt: Etiketė

en: Custom
lt: Savitas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lt: Atskirkite plėtinius tarpu arba kableliu ir nenaudokite "priekinio" taško.

en: Download options
lt: Atsisiuntimo parinktys
