File downloader (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Label
ro: Etichetă

en: Custom
ro: Personalizat

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Allowed file extensions
ro: Extensii de fișiere permise

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
ro: Lista extensiilor permise nu este validă, asigurați-vă că ați înlăturat punctele care precedă extensiile și că acestea sunt separate prin virgulă sau spațiu.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ro: Separați extensiile cu spațiu sau punct și nu includeți punctul din față.
