File downloader (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Label
sk: Označenie

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: Custom
sk: Vlastná

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
sk: Prípony oddeľte medzerou alebo čiarkou a na začiatok prípony nepíšte bodku.

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
