File downloader (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Label
sl: Oznaka

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
