File downloader (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Label
tr: Etiket

en: Custom
tr: Özel

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Allowed file extensions
tr: İzin verilen dosya uzantıları

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
tr: Izin verilen dosya uzantıları listesi geçerli değil, başa nokta koymadığınıza ve uzantıları bir virgül veya boşlukla ayırdığınıza emin olun.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
tr: Uzantıları virgül ile boşluk bırakarak yazın, nokta koymayın.
