File downloader (8.x-1.0-alpha14) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Label
uk: Мітка

en: Extensions
uk: Додатки

en: Custom
uk: Власний

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Allowed file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
uk: Хибний перелік дозволених розширень, перевірте відсутність крапок на початку та наявність ком або пробілів між розширеннями.

en: Image Style
uk: Стиль зображення

en: Download options
uk: Параметри завантаження

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
