File downloader (8.x-1.0-alpha15) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Custom
gl: Personalizado

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
gl: A lista de extensiós permitidas non é válida. Asegúrese de excluir os puntos do principio e de separar as extensións cunha coma ou espazo en branco.
