File downloader (8.x-1.0-alpha15) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Plugin
hi: प्लगइन

en: Allowed file extensions
hi: अनुमत फ़ाइल एक्सटेंशन

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में
