File downloader (8.x-1.0-alpha16) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Label
ja: ラベル

en: Custom
ja: カスタム

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Plugin
ja: プラグイン

en: Allowed file extensions
ja: 許可されている拡張子

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
ja: 許可する拡張子のリストが不正です。先頭のドットをつけないで、カンマかスペースで区切った拡張子のリストになっているか確認してください。

en: Image Style
ja: イメージスタイル

en: Download options
ja: ダウンロードのオプション
