File downloader (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
nl: De lijst met toegestane bestandsextensies is niet geldig, controleer of er geen punten gebruikt zijn en dat de extensies gescheiden zijn door een komma of spatie.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
nl: Scheid de extensies met een spatie of komma en plaats er geen punt voor.

en: Image Style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Download options
nl: Downloadopties

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
