File downloader (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Allowed file extensions
oc: Extensions de fichièr permeses

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
oc: La lista d'extensions permeses es pas valida. Asseguratz-vos d'excloure lo punt inicial e de separa las extensions amb una coma o un espaci.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
oc: Separatz las extensions amb un espaci o una coma e no inclogueu lo punt inicial.
