File downloader (8.x-1.0-alpha21) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Label
ru: Метка

en: Extensions
ru: Расширения

en: Custom
ru: Собственная

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Plugin
ru: Плагин

en: Allowed file extensions
ru: Допустимые расширения файлов

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
ru: Список допустимых расширений не верен. Удостоверьтесь что в списке нет ведущей точки у каждого расширения и что расширения разделены запятыми или пробелами

en: Image Style
ru: Стиль изображения
