File downloader (8.x-1.0-alpha22) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Label
ca: Etiqueta

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Plugin
ca: Connector

en: Allowed file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
ca: La llista d'extensions permeses no és vàlida. Assegureu-vos d'excloure el punt inicial i de separa les extensions amb una coma o un espai.

en: Image Style
ca: Estil d'imatge

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
