File downloader (8.x-1.0-alpha22) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Extensions
hu: Kiterjesztések

en: Custom
hu: Egyéni

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Allowed file extensions
hu: Megengedett fájlkiterjesztések

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
hu: A megengedett fájlkiterjesztések felsorolása érvénytelen. Figyelni kell arra, hogy a kiterjesztés előtti pontot nem kell megadni, valamint a fájlkiterjesztések felsorolásához vessző, vagy szóköz használható.

en: Image Style
hu: Képstílus

en: Download options
hu: Letöltési beállítások
