File downloader (8.x-1.0-alpha23) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Custom
ar: مخصص

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Allowed file extensions
ar: لواحق الملفات المسموح بها

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
ar: قائمة اللواحق المسموح بها غير صحيحة. يرجى التأكد من عدم إدخال النقطة التي تسبق اللاحقة وفصل اللواحق بمسافة أو فاصلة.
