File downloader (8.x-1.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Label
sv: Etikett

en: Custom
sv: Anpassad

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Allowed file extensions
sv: Tillåtna filändelser

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
sv: Listan med tillåtna filändelser är inte giltig. Se till att ta bort punkter i början av ord och separera filändelser med komma eller mellanslag.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
sv: Separera filändelser med mellanslag eller kommatecken och ta ej med en inledande punkt.
