File downloader (8.x-1.0-alpha6) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: ID
az: İD

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında
