File downloader (8.x-1.0-alpha6) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Label
he: תווית

en: Custom
he: מותאם

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Plugin
he: פלאגין

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
he: יש לרשום את הסיומות בהפרדה של רווח או פסיק, ללא הנקודה המקדימה לסיומת הקובץ.
