File Entity (fieldable files) (8.x-2.0-beta11) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Type
mk: Тип

en: yes
mk: да

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: - All -
mk: - Сите -

en: %title has been created.
mk: %title е креиран.

en: %title has been updated.
mk: %title е ажуриран.
