File Extractor (3.0.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: File
ja: ファイル

en: Settings
ja: 設定

en: Excluded file extensions
ja: 除外するファイルの拡張子

en: Maximum file size
ja: 最大ファイルサイズ

en: The "@name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
ja: "@name" オプションに正しい値を入力する必要があります。空白のままにしておくか、"512" (バイト), "80 KB" (キロバイト) , "50 MB" (メガバイト)のような文字列を入力してください。
