File Extractor (4.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: File
nl: Bestand

en: Settings
nl: Instellingen

en: Excluded file extensions
nl: Uitgesloten bestandsextenties

en: Maximum file size
nl: Maximale bestandsgrootte

en: The "@name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
nl: De optie '@name' moet een geldige waarde bevatten. Laat het tekstveld leeg of voer een waarde in, zoals '512' (bytes), '80 kB' (kilobytes) of '50 MB' (megabytes).

en: Caught exception trying to import the file %url to %uri. Error message was @msg
nl: Uitzondering bij het importeren van het bestand %url naar %uri. Foutmelding was @msg
