File Extractor (4.1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: File
pl: Plik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Excluded file extensions
pl: Wykluczone rozszerzenia plików

en: Maximum file size
pl: Maksymalny rozmiar pliku

en: The "@name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
pl: Opcja "@name" musi zawierać poprawną wartość. Możesz pozostawić pole tekstowe puste lub też wprowadzić łańcuch znaków, jak "512" (bajtów), "80 KB" (kilobajtów) lub "50 MB" (megabajtów).
