File Extractor (4.1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: File
uk: Файл

en: Settings
uk: Налаштування

en: Excluded file extensions
uk: Виключені розширення файлів

en: Maximum file size
uk: Максимальний розмір файла

en: The "@name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
uk: Опція "@name" має містити припустиме значення. Можна залишити текстове поле порожнім або ввести значення на кшталт "512" (байти), "80 KB" (кілобайти) або "50 MB" (мегабайти).
