Upload File History (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: Download
ku: داگرتن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Upload
ku: بارکردن

en: The file upload failed. %upload
ku: بارکردنی پەڕگە پەککەوتووبوو. %upload

en: Choose a file
ku: پەڕگەیەک هەڵبژێرە
