Upload File History (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: Download
km: ទាញយក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: The file upload failed. %upload
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ផ្ទុក​ឯក​សារ​ឡើង ។ %upload

en: Choose a file
km: ជ្រើស​ឯកសារ
