Upload File History (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Yes
ne: हो

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Upload
ne: अपलोड
