Upload File History (8.x-1.5) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Yes
os: Ойы

en: Download
os: Рахæсс

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Filename
os: Файлы ном
