Upload File History (8.x-1.6) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Yes
ps: هو

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Upload
ps: پورته کول
