Upload File History (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: Download
az: Yüklə

en: Weight
az: Çəki

en: Filename
az: Fayl adı

en: Upload
az: Yükləmə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi
