Upload File History (8.x-2.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: Download
bg: Свали

en: Weight
bg: Тегло

en: Filename
bg: Име на файла

en: Upload
bg: Трансфер

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Choose a file
bg: Избери файл
