Upload File History (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Download
ca: Baixa

en: Weight
ca: Pes

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Upload
ca: Puja

en: Off
ca: Inactiu

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: download
ca: descarrega

en: Choose a file
ca: Escolliu un fitxer
