Upload File History (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: Download
fi: Lataa

en: Weight
fi: Paino

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Upload
fi: Siirrä

en: Off
fi: Pois päältä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: download
fi: lataa

en: Choose a file
fi: Valitse tiedosto
