Upload File History (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Yes
is: Ja

en: Download
is: Tak niður

en: Weight
is: Vekt

en: Upload
is: Uppsending

en: Published
is: Útgivið

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni
