Upload File History (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: On
hu: Be

en: Yes
hu: Igen

en: Download
hu: Letölt

en: Weight
hu: Súly

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Off
hu: Ki

en: Published
hu: Közzétéve

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: download
hu: letölt

en: Configurations
hu: Beállítások

en: Choose a file
hu: Fájl választás
