Upload File History (8.x-2.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Yes
jv: Ya

en: Download
jv: Undhuh

en: Weight
jv: Urutan

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Upload
jv: Unggah

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Choose a file
jv: Pilih berkas
