Upload File History (8.x-2.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Yes
kk: Йә

en: Download
kk: Жүктеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған
