Upload File History (8.x-2.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Select file
kn: ಕಡತವನ್ನು ಆಯ್ಕೆ ಮಾಡಿ
