Upload File History (8.x-2.0) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ
