Upload File History (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: On
ro: Pornit

en: Yes
ro: Da

en: Download
ro: Descarcă

en: Weight
ro: Greutate

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Upload
ro: Încarcă

en: Off
ro: Oprit

en: Published
ro: Publicat

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Choose a file
ro: Alege un fișier
