Upload File History (8.x-2.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: On
ta: சரி

en: Yes
ta: ஆம்

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Weight
ta: எடை

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Upload
ta: தரவேற்று

en: Off
ta: இல்லை

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Choose a file
ta: கோப்பை தெரிவுசெய்
