Upload File History (8.x-2.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: On
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: Download
uk: Завантаження

en: Weight
uk: Вага

en: Filename
uk: Назва файла

en: Upload
uk: Викласти

en: Off
uk: Вимкнено

en: Published
uk: Опубліковано

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: download
uk: завантаження

en: Configurations
uk: Конфігурації

en: Select file
uk: Вибрати файл

en: Choose a file
uk: Виберіть файл
