Upload File History (8.x-2.1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: Download
be: Сцягнуць

en: Weight
be: Вага

en: Filename
be: Назва файла

en: Upload
be: Загрузіць

en: Published
be: Апублікавана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Choose a file
be: Выберыце файл
