Upload File History (8.x-2.1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: On
de: An

en: Yes
de: Ja

en: Download
de: Herunterladen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Filename
de: Dateiname

en: Upload
de: Hochladen

en: Off
de: Aus

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: download
de: herunterladen

en: Configurations
de: Konfigurationen

en: Select file
de: Datei auswählen

en: Choose a file
de: Datei auswählen

en: List of files
de: Liste der Dateien
