Upload File History (8.x-2.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: Download
el: Λήψη

en: Weight
el: Βάρος

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Upload
el: Αποστολή

en: Off
el: Κλειστό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Choose a file
el: Επιλέξτε αρχείο
