Upload File History (8.x-2.1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: On
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Download
es: Descargar

en: Weight
es: Peso

en: Filename
es: Nombre de archivo

en: Upload
es: Subir al servidor

en: Off
es: Desactivado

en: Published
es: Publicado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: download
es: descargar

en: Configurations
es: Configuraciones

en: Choose a file
es: Elija un archivo
